Hrátky osudu

Hrátky osudu - videa

26. prosince 2012 v 11:04 | Dyki Klibany

Hrátky osudu - obrázky

26. prosince 2012 v 10:31 | Dyki Klibany
2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma

Hrátky osudu - informace

26. prosince 2012 v 10:28 | Dyki Klibany
Dodatek Hrátky osudu pro populární herní sérii The Sims 3 přinese nové aktivity, oslavy, dramata a kreativní možnosti v každé fázi života od dětství až po dospělost.
Začněte objevovat radosti i strasti každé etapy života a načerpejte přitom bohaté životní zkušenosti! Na začátku se octnete v dětském světě nekonečné představivosti, v dalších fázích budete řešit bouřlivé období dospívání a komplikovanou realitu dospělosti a ve stáří čerpat z nashromážděných životních zkušeností. Pestrá paleta nových možností a aktivit dodá existencím vašich simíků nový smysl bez ohledu na to, v jakou životní etapou právě procházejí. The Sims 3 Hrátky osudu přinášejí nové oslavy, dramatické životní chvíle a způsoby projevení kreativity simíků a život s nimi je veselejší!
 
 

Reklama