Studentský život

Studentský život - skupiny simíků

21. ledna 2013 v 13:36 | Dyki Klibany
Možná ho milujete, nenávidíte, nemáte, chcete, vyhýbáte se mu, ale každý nějaký má - řeč je tady o společenském životě. I když dobré známky jsou pochopitelně důležité, dodatek The Sims 3 Studentský život vám přinese více než jen látku, kterou se naučíte v přednáškových místnostech. Jde hlavně o to, co zažijete mimo školu! Váš Simík může prožívat takový společenský život, o kterém vždy snil - může se stát nejoblíbenějším Simíkem na škole, nebo mimoňským knihomolem, který prakticky nevychází z knihovny. Nezáleží na tom, jestli je váš Simík trošičku společensky neohrabaný, nebo dokonale neodolatelný, v každém případě ho čeká spousta zábavy a vzpomínky z vysoké školy, na které nikdy nezapomene.

Studentský život - obrázky

9. ledna 2013 v 16:10 | Dyki Klibany
2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma

Studentský život - videa

8. ledna 2013 v 20:53 | Dyki Klibany

Studentský život - informace

8. ledna 2013 v 20:34 | Dyki Klibany
Rozšíření The Sims 3 Studentský život představuje úplně novou kapitolu pro mladé i starší Simíky -- a vůbec každého mezi tím. Se začátkem studia na univerzitě si Simíci vyberou jeden ze šesti oborů a postupně se propracovávají k titulu. Rozšíření The Sims 3 Studentský život přinese hráčům díky školním aktivitám a oborové specializaci několik benefitů -- vyšší plat, lepší nástupní pozice, nové nabídky a spoustu dalších výhod.

Staňte se vynikajícími studenty.
Když máte v rámci každého studijního obor speciální projekt,
bude vás učení hned víc bavit: jako studenti komunikace budete moci vysílat vlastní pořad v rádiu
a jako mladí vědci si sestavíte kostru člověka.
Simíci se budou učit i mimo školu během školních aktivit,
na přednáškách ve studentském spolku a při účasti na společenských akcích.


Připravte se na pořádné pařby!
Učebnice a studijní skupiny jsou sice nedílnou součástí studentského života, ale někdy si Simíci prostě potřebují i trochu zapařit!
Na univerzitě se můžete báječně bavit u táboráků na břehu jezera až po pití džusu ve stojce na bečce na kolejích.
Vytvářejte si konexe. Na vysokoškolské půdě jsou tři společenské skupiny: mimoni, rebelové a sporťáci.
Pokud se k některé ze skupin přidáte, čekají vás jedinečné výhody v podobě nalezení vysněné práci nebo zisku některé extra vlastnosti.


Hovoří činy, ne slova.
Stejně jako ve skutečnosti, i zde mají rozhodnutí Simíků na vysoké škole, v mezilidských vztazích a ve společnosti dopad na všechny oblasti jejich života.
S diplomem v kapse jdou věci lépe! Jako absolventi univerzity se díky častějšímu povyšování rychleji propracujete na vrchol své profese a výhodu budete mít i ve vyšší nástupní pozici.
Stane-li se váš Simík legendou ve své společenské skupině, může dokonce získat i vysněnou práci znalce umění, agenta sportovců nebo vývojáře videoher!


Prozkoumejte celou vysokou školu i město.
Hoďte strike na bowlingu, zaflirtujte si s obsluhou v kavárně Dobře pražené zrnko nebo si prolistujte časopisy a knihy kreslených příběhů v Keithových komiksech.
Čeká na vás úplně nové město, univerzita a její areál, které můžete prozkoumat.
 
 

Reklama