Styl 70., 80. a 90.let

Styl 70., 80. a 90.let - videa

5. ledna 2013 v 12:55 | Dyki Klibany

Styl 70., 80. a 90.let - obrázky

5. ledna 2013 v 12:54 | Dyki Klibany
2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma 2i - image hosting zdarma

Styl 70., 80. a 90.let - informace

5. ledna 2013 v 12:51 | Dyki Klibany
Dejte svým Simíkům atraktivní oblečení a nejlepší dekorace z minulosti s kolekcí The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let. Oblékněte se do košile s širokým límcem a zvonových kalhot přesně jako na diskotéku v 70. letech, nahoďte sako s nárameníky a visací náušnice jako v letech 80. nebo si oblékněte zmačkanou flanelku, abyste vypadali drsně ve stylu let 90. Užívejte si všechno nové oblečení, účesy, vousy, retro předměty a ještě víc.

Módní sedmdesátky Móda - Napumpujte do reprobeden pořádnou melodii a nechte na tanečním parketu vyniknout Simíky i jejich oblečení. K dispozici jsou nejrůznější zvonové kalhoty i přiléhavá dámská trička s odhalenými zády. Vaši Simíci tak budou moci stylově propařit celou noc! Dekorace - Pořádně to svým Simíkům doma zařiďte: kupte jim konzolový stereosystém, minimalistický nábytek, ujetou diskokouli a ještě mnohem víc. Zvládnete všechnu tu parádu?

Báječné osmdesátky Móda - Nahoďte návleky na nohy, trikot a čelenku a váš Simík je připraven se do toho pořádně obout - samozřejmě v tělocvičně! Jakmile se oblékne do živě barevného obleku s nárameníky, může začít šplhat po kariérním žebříčku. Ať už bude dělat cokoliv, báječné oblečení z 80. let mu přinese úspěch. Dekorace - Pořiďte Simíkům radikální plakáty, arkádové automaty a dokonale elegantní zábavné systémy - a pořádně to roztočte na parketu.

Špinavé devadesátky Móda - Ať už se vaši Simíci chtějí pochlubit svoji averzí k módě v otrhaných džínách a navrstvených tričkách nebo v každodenním modelu se sukní s asymetrickým spodním lemem, v každém případě budou mít k dispozici celou řadu šílených rekvizit pro svůj módní výlet do 90. let. Dekorace - Pořiďte si poničený nábytek, který vašemu domu dodá průmyslově kovový vzhled. Ten dá všem jasně najevo, že vám na mínění společnosti nezáleží - i když to ve skutečnosti není pravda.
 
 

Reklama