ZPRÁVY ODE MĚ

Hledají se admini :)

10. ledna 2013 v 12:19 | Dyki Klibany
Zdravím vás :) Tak jsem se dobelhala k tomu, že tady na blogu potřebuju pomoct, jelikož si chci založit ještě jeden blog a potřebuju aby byl dost aktivní i tento, protože ho mám ráda a je podle pěkně udělaný, tak si myslím, že je škoda ho zrušit ;) Takže je to vlastně uplně jednoduchý, jestli se někdo chce zůčastnit "konkurzu" tak ať napíše do komentářů

FORMULÁŘ:
1. váš nick
2. jestli máte, tak blog
3. jak dlouho blougješ?
4. nějaké grafické zkušenosti? (nemusí být)
5. kontatk: fb/email
6. nutné vlastnit ts2 nebo ts3, máš?
7. nějaké dodatky/kolekce - ano/ne?
8. jak často si na blogu aktivní?

Hlasy,, sháním hlasy :P

6. ledna 2013 v 14:14 | Dyki Klibany

Jediné, co teď potřebuji jsou hlasy! :D

---------------------------------------------------------------------------------------------
Jestli také potřebuje někam dát hlas, stačí si napsat do komentářů

P.S: ASI BUDU MUSET ZRUŠIT SOUTĚŽ O NEJSTYLOVĚJŠÍHO MAZLÍČKA, PROTOŽE SE MI ZATIM NIKDO NEPŘIHLÁSIL. JE MI TO FAKT LÍTO, PROTOŽE TOHLE MOHLA BÝT OPRAVDU ZAJÍMAVÁ SOUTĚŽ.
JE TU NĚKDO, KDO SE CHTĚL PŘIHLÁSIT DO TÉTO SOUTĚŽE? A NEBO TO MÁM BOHUŽEL ZRUŠIT?

The Sims 3 plus Roční období

31. prosince 2012 v 15:59 | Dyki Klibany

Včera jsem si vyprosila The Sims 3 základ plus Roční období. The Sims 3 už jsem sice měla ale byla to kopie nebyla to originálka a nemohla jsem si tam stahovat downloady což mě dost sralo, takže jsem zasvětila maminku aby mi koupila tohle. Bohužel nastal další problém :D. Děda mi kdysi překopal notebook (takovou už křasnu) a nechal mi tam jen jeden pevnej disk a ještě k tomu malej, takže se mi tam opravdu vejdou jen tyhle dva disky (základ a roční období), a ty downloady si tam zase nemůžu dát :D. Prostě pech. Budu muset počkat, až dostanu novej noťas.

Na nový rok bude nový layout!!

Co jsem vlastně dostala pod stromeček?

29. prosince 2012 v 16:39 | Dyki Klibany
Moje Vánoce proběhli 26.prosince. A proč? Protože jsem skončila v nemocnici (co se mi stalo prosím ignorujte). Ale i tak jsem si to "užila" jako teenager. Nejlepší stejně byly ty roky, kdy jsem byla ještě malá a veřila na Ježíška :3, přiznejte si to všichni, že to bylo lepší, než teď když jste už starší a víte většinou co dostanete.
Jeden dárek jsem ovšem dostala dřív. ŠTĚNĚ. Krásnýho něměckýho špice černobílýho :P Pojmenovala jsem ho Diamond a je rozkošnej. Jeho denní režim je naprosto jednoduchej. Spaní, hraní, žraní, sraní, chcaní a takhle je to dokola :D No, co byste od štěněte taky jinýho čekali.
Pod stromeček jsem dostala 2 knížky (pokračování Sukuby), z těch jsem měla ohromnou radost, protože to jsou skvělý knížky. Pak další knížku: česko-psí a pso-český slovník :3, nějaký ty sladkosti (plnej pytel gumových medvídků, to já nejradši), samozřejmě kalhotky od babičky :D, tepláky, mikinu, nějaký ty trika, kosmetiku, micro flashku (fakt užitečná, doporučuju), fólie na mobil (který jsou naprosto na hovno :D). To je ASI všechno. Teď se ještě s váma podělím o fotografie...


KLIKNI NA CELÝ ČLÁNEK
 
 

Reklama